Paradise Garden

Paradise Garden Adem § Eve Villamız 13 dönüm üzerine kurulu 2 adet korunaklı lüks bir villalardır. Villalarımızı istediğiniz her türlü organizasyon için kiraya verebileceğiniz gibi günübirlik olarak da kiralayabilirsiniz. 5 adet çift kişilik yatak odasına sahiptir.
Yapabileceğiniz organizasyonlara örnek olarak, Asker eğlencesi, Bekarlığa veda partisi, kına gecesi, nişan merasimi, Düğün organizasyonu, Yaza Merhaba partsii, Yılbaşı partisi, Maskeli balo, Mezuniyet partisi, Piknik organizasyonu, Evlenme teklifi, Doğum günü kutlamaları, Evlilik yıldönümü, Sevgililer Günü kutlaması, Şirket organzasyonları, özel partiler yapılabilmektedir. 200 Kişiye kadar etkinlik organizelerinde kapasitemiz mevcuttur.
Açık yüzme havuzu ile havuz partileri düzenleyebilir, isterseniz bireysel olarak da kiralamalarınızda değerlendirebilirsiniz. Toplamda 10 Adet çift kişilik odamız bulunan villamızda toplamda 20 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi vardır. Tüm odalarımızda Sıcak Su, Wi-Fi, Buzdolabı, TV bulunmaktadır.
Tesisimiz içerisinde vaktinizi geçirebileceğiniz, Spor salonu, Futbol sahası, Çocuk Parkı, Çim Voleybolu, Masa Tenisi , Sinema Odası, Langırt gibi sosyal imkanlarımız bulunmaktadır. Dilerseniz de hamam ve jakuzi ile günün yorgunluğunu atarak dinlenebilirsiniz. Her türlü organizasyon ve Günü birlik konaklamalar hakkında bilgi almak için Müşteri Hizmetlerimizi 7/24 arayabilir veya Whatsapp Destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
Call Now Button
Open chat
Powered by